piątek, 31 lipca 2015

Panterka

Panterka zawsze kojarzyła mi się z kiczem, ale trochę kiczu jeszcze nikomu nie zaszkodziło ;-) Jakiś czas temu panterka trafiła na salony i nawet wielcy projektanci mieli w swojej kolekcji panterkowe kreacje. W najnowszej Burdzie panterka również ma swoje pięć minut. Więc jakby mogło być inaczej..... panterkę mam i ja ;-)
Spodnie mają luźny krój, ale nie są workowate, bardzo wygodne, uwielbiam je. Tkanina to bawełna bardzo przewiewna ale niestety trochę przejrzysta. Wykrój pochodzi z Burdy 5/2015 jest to model 115.

6 komentarzy:

 1. Beatko spodnie cudne!!!! osobiście je widziałam i wiem co piszę(((;
  Proszę o więcej!!!!(:

  OdpowiedzUsuń
 2. Też je szyłam i uwielbiam. Moje są bardziej workowate niż Twoje, bo wzięłam swój standardowy rozmiar, a pewnie powinnam mniejszy.

  Twoje są świetne, a co do panterki i kiczu, to jakoś się nie zgadzam, bo sama lubię panterkę, chociaż może za dużo w niej nie śmigam, ale zawsze co kot, to kot :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję, może faktycznie z tym kiczem przesadziłam. Wcześniej jakoś się broniłam przed panterką, a spodnie uwielbiam ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna panterka! Ja jakoś nie mogę trafić na fajne wzory zwierzęce! A spodnie w Burdzie mnie nie zainteresowały ale bardzo fajnie się prezentują na "normalnym ludziu"!

  OdpowiedzUsuń