piątek, 17 lipca 2015

Witajcie ;-)

Z zamiarem założenia bloga nosiłam się już dawno, ale jakoś nie mogłam się zdecydować... Pracę mam typową siedzącą i można powiedzieć trochę nudną ;-) więc odskocznią od tego są moje pasje, a trochę ich jest. Uwielbiam piec ciasta, gotować, robić różne ozdoby czyli tzw. hand made albo DiY, a ostatnio zauroczyło mnie szycie. Ten blog właśnie będzie poświęcony szyciu. Z szyciem miałam styczność prawie od zawsze ponieważ moja mama odkąd pamiętam szyła, ale dopiero niedawno szycie mnie tak wciągnęło, że jak zaczęłam szyć pół roku temu to nie mogę przestać ;-).
Bardzo będzie mi miło jeśli po wizycie zostawisz ślad w postaci komentarza.
I proszę o wyrozumiałość bo ciągle się uczę i wiem że moje "dzieła" nie są idealne, ale to praktyka  czyni mistrza a ja jeszcze jej nie mam zbyt wiele;-)

Na pierwszy ogień pójdzie sukienka, którą uszyłam już jakiś czas temu. Wykrój powstał jako zlepek różnych wykrojów, idealny nie jest ale myślę że tkanina nadrabia niedociągnięcia krawcowej ;-)

Zdjęcie nie było robione z myślą o blogu i dlatego jest tylko jedno, ale już następny post będzie z kilkoma zdjęciami.

2 komentarze:

  1. Rzeczywiście tkanina robi tą sukienkę i już na szczegóły nie chce się zwracać uwagi :) Cieszę się, że postanowiłaś założyć bloga, z przyjemnością będę podglądać Twoje postępy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję ;-) Bardzo się cieszę że będziesz moim podglądaczem, od dawna podziwiam twoje umiejętności ;-)

    OdpowiedzUsuń